Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej rodinného domu 5+kk a chalupy s pozemkem o rozloze 2036 m2, obec Jihlávka, okr. Jihlava

VÝHRADNĚTIPMAZLÍČCI
Total 23 photos, show all
It is shown that the GPS coordinates:
49° 15' 35.659"N, 15° 17' 37.921"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Price:
3.490.000 ,-
No. of real est.:
00234
Type of house:
House
Floor area:
305 m2
Usable area:
385 m2
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree n. 264/2020 Sb
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme ke koupi prostorný dvoupodlažní rodinný dům a chalupu k rekonstrukci, nemovitosti se nachází na pozemcích o celkové rozloze 2036 m2 v obci Jihlávka, okr. Jihlava, kraj Vysočina.

Jedná se o prodej rodinného domu s dispozicí 4+1 a celkovou podlahovou plochou 169,87 m2 s další možností využití II. NP s podlahovou plochou cca 89 m2.
Dispozice domu:
v I. NP s celkovou podlahovou plochou 89,5 m2 se nachází předsíň (5,40 m2), spojovací chodba se schodiště do II. NP a I.PP (13,10 m2), samostatná kuchyň (9,40 m2), spíž (1,9 m2), obývací pokoj (25,4 m2), ložnice (16,5 m2), dětský pokoj (12,2 m2),
II. NP je připraveno k celkové rekonstrukci, aktuálně se využívá jedna ložnice, příprava pro koupelnu a kuchyňský kout,
v I.PP s celkovou podlahovou plochou 80,37 m2 se nachází spojovací chodba, kotelna s kondenzačním plynovým kotlem, bojler pro ohřev teplé vody, garáž (21,4 m2), sklad potravin, sušárna prádla, prádelna s vanou a připojením pro pračku.

Rodinný dům je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem (čerpání dotace), otopná tělesa v jednotlivých místnostech, sekundárním zdrojem vytápění jsou krbová kamna na tuhá paliva, nová plastová okna s izolačním dvojsklem, pro rodinný dům i chalupu lze využívat všechny dostupné inženýrské sítě plyn, el. energie, voda, kanalizace a příjezdová cesta. Rodinný dům je trvale obýván.


Součástí kupní ceny je také chalupa o celkové zastavěné ploše 136 m2, tato nemovitost je určena k celkové rekonstrukci.

Předností pořízení této nemovitosti je možnost rozdělení pozemků a eventuální nová výstavba nebo rekonstrukce objektu chalupa jež je v katastru nemovitostí vedena jako rodinný dům, je tedy vhodnou příležitostí pro investory hledající možnost rozvoje s budoucí rekonstrukcí objektu (chalupa) a následným pronájmem nebo prodejem. Tato nemovitost je však nabídnuta k prodeji výhradně jako celek.

Nemovitosti se nachází v klidné části obce s obytnou zástavbou, celý pozemek je oplocen a sousedí se dvěma rybníky. V obci je k dispozici obchůdek s potravinami a místní občerstvení. Dojezdové vzdálenosti obcí Jindřichův Hradec 29 km, Pelhřimov 28 km, Kamenice nad Lipou 20 km.

Financování kupní ceny prostřednictvím spotřebitelského úvěru pro bydlení je možné, nezávaznou nabídku úvěru Vám rádi zajistíme.

Pro bližší informace a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

 

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data