Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej dvou rekreačních chat, osada Vřesná, obec Frymburk, okr. Český Krumlov

discountVÝHRADNĚTIPMAZLÍČCI
Total 39 photos, show all
Map:
View map of this property is not allowed

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Price:
9.900.000 ,-
No. of real est.:
00209
Type of house:
Hut
Floor area:
142 m2
Usable area:
250 m2
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree č. 264/2020 Sb
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme k prodeji dva rekreační objekty, osada Vřesná, u obce Frymburk, okr. Český Krumlov, Lipenská přehrada. Chaty lze koupit i jednotlivě.

Obě nemovitosti se nachází na krásném a klidném místě přímo u lesa na kraji chatové osady, nedaleko města Frymburk, cca 1 km od Lipenské nádrže. Okolí nabízí výborné podmínky ke koupání, provozování vodních sportů, pěší turistiku i cykloturistiku po stezkách kolem Lipenské nádrže a rybaření. V zimním období je možné provozovat běžky, sjezdové lyžování a brusle. Vhodné také jako investiční příležitost k rekreačnímu pronájmu.

Chaty jsou jeden samostatně stojící objekt se dvěma oddělenými jednotkami (5+1 a 4+1).

Obě nemovitosti se nachází na vlastních pozemcích, jsou dvoupodlažní – druhé podlaží tvoří podkroví se sedlovou střechou. Zastavěné plochy 70–72m2, okolní přilehlé pozemky nabízí rozlohu 1.411m2, je vybudováno parkování pro 4 automobily.

Spodní chata:
V 1. nadzemním podlaží je předsíň, obytná místnost s kuchyní, technická místnost s pračkou a sušičkou, záchod, koupelna se sprchou a místnost na nářadí. Vstup do druhého nadzemního podlaží je po jednoramenném přímém schodišti. V tomto podlaží jsou tři pokoje, z jednoho pokoje je přístupná lodžie.
Vytápěná je kamny na tuhá paliva s výměníkem + infra panely.

Horní chata:
V 1. nadzemním podlaží je propojená předsíň s obytnou místností a s kuchyní, technická místnost, záchod, koupelna se sprchou a místnost na nářadí. Vstup do druhého nadzemního podlaží je po točitém dřevěném schodišti. V podkrovní jsou 2 ložnice a otevřená galerie. Vytápění je možné kamny na tuhá paliva, krbem, přímotopy, infra panel.

Obě chaty poskytují ubytování až pro 12 osob.

Součástí kupní ceny je i kompletní vybavení. Na pozemku je dřevník a vrtaná studna, z které jsou obě chaty zásobované vodou.

Chaty jsou ihned k dispozici, pro případné investory je možné se domluvit na správu objektu s regionální agenturou a možností rekreačních pronájmů.

Přístup pro obě chaty řešen společnou cestou.

Pro bližší informce a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data