Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej lukrativního pozemku 41.251 m2, obec Rožmberk nad Vltavou, okr. Český Krumlov

discountVÝHRADNĚTIP
Total 14 photos, show all
It is shown that the GPS coordinates:
48° 39' 15.002"N, 14° 21' 54.617"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Price:
12.990.000 ,-
No. of real est.:
00250
Typ pozemku:
Bydlení
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme ke koupi lukrativní pozemek o celkové ploše 41.251 m2 nacházející se v malebné krajině v blízkosti obce Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov.

Předmětem prodeje jsou pozemky o celkové výměře 41.251 m2 vedené v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a ostatní plochy, katastrální území Horní Jílovice, společně se studií budoucí výstavby rodinného domu.

Tento rozsáhlý pozemek je součástí louky v severovýchodně orientovaném svahu s výhledem do údolí, v okolí pozemku se nachází solitérní zástavba, výhodou je jeho izolovanost která budoucím investorům zajistí maximální soukromí a jedinečné propojení obytného prostoru s okolní přírodou. Na pozemcích se nachází stávající průtočné jezírko, příjezdová cesta a stávající skladovací objekt.

Studie rodinného domu vychází z orientace a umístění stávajícího objektu a jeho osazení na vrstevnici, stávajícího svahu a výhledu do údolí, polohy příjezdové cesty a jezírka, které bude součástí relaxační zóny zahrady, dům je s ohledem na přírodní charakter krajiny osazen v místě původního objektu, stávající oplocená část pozemku je ponechána jako soukromá k domu přiléhající přírodně pojatá zahrada.

Dispozice domu je 1.NP s obytným podkrovím, 1. NP je umístěna společenská část domu s ložnicí s možností výstupu na terén, zelená střecha nad garážemi vytváří rovinou část zahrady před jídelnou s panoramatickým výhledem do údolí. Přes zelenou střechu je možné sejít k jezírku. V podkroví jsou umístěny dva pokoje se zázemím a galerie nad hlavní obytnou místností. Stávající jezírko bude upraveno, doplněno o pobytovou palubu, která je přístupná přímo z wellnes (zchlazení ze sauny) nebo ze střechy garáží dubovými přírodními schody. Návrh dispozice vychází z potřeb moderního bydlení s důrazem na společenskou část domu s centrálním prostorem, který je tvořen jídelnou a obývacím pokojem s navazující krytou terasou. Architektonický koncept je založen na jednoduchých tvarových liniích sedlové střechy, dále na střídmé kombinaci materiálů, nepravidelný tmavý dřevěný, obklad, světlá dřevěná okna a plechová nepravidelně falcovaná krytina. Aktuálně probíhá změna ÚP, podmínkou provedení záměru výstavby je provedení přeložky VN.

Pozemek se nachází v blízkosti města Rožmberk, které leží v malebném údolí řeky Vltavy, 10 km od rakouských hranic a 25 km od Českého Krumlova. Hlavní předností je nedotčená okolní příroda. Nádherná pasáž toku řeky Vltavy a historické zázemí obce jsou velkými lákadly pro turisty z celého světa. Město Rožmberk bylo založeno v polovině 13. století, pro svou výhodnou polohu na obchodní cestě vedoucí z Českého Krumlova přes hraniční průsmyky do Lince a dále na jih. Je spojeno s významným šlechtickým rodem Rožmberků.

Tuto nemovitost doporučuji pro své jedinečné umístění, dostupnost přírody a je určena zejména pro náročné investory preferující soukromí. Pro bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data