Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej rodinného domu k rekonstrukci 225 m2, s pozemkem 510 m2 v obci Doubrava nad Vltavou

discountVÝHRADNĚTIP
Total 20 photos, show all
It is shown that the GPS coordinates:
49° 16' 18.551"N, 14° 20' 59.808"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Price:
1.390.000 ,-
No. of real est.:
00255
Type of house:
Cottage
Floor area:
140 m2
Usable area:
195 m2
Plocha zahrady:
285 m2
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree n. 264/2020 Sb
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům s celkovou zastavěnou plochou 225 m2 a oploceným pozemkem o celkové ploše 510 m2, který se nachází v malebné jihočeské obci Doubrava č.p. 18, Chrášťany, katastrální území Doubrava nad Vltavou. Obec se nachází nedaleko Týna nad Vltavou (vzdálenost 9,8 km).

Rodinný dům je určen k celkové rekonstrukci, jedná se o cihlovou stavbu s částečně smíšeným zdivem, v domě je zřízena přípojka el. energie, kopaná studna, septik s trativodem, vytápění prostřednictvím kamen na pevné palivo, asfaltová příjezdová cesta, celý pozemek je oplocen. V obci není zřízen obecní vodovod ani kanalizace. Rodinný dům má dispozici 3+1 s celkovou zastavěnou plochou 160 m2, přilehlá stodola s celkovou zastavěnou plochou 64 m2.

Po rekonstrukci lze nemovitost využít k trvalému bydlení případně i jako chalupu, neboť se nemovitost nachází v blízkosti řeky Vltavy ve velmi klidné lokalitě, která je ideální pro volnočasové aktivity.

Obec Doubrava je částí obce Chrášťany v okrese České Budějovice, nachází se asi 4 km na jihozápad od Chrášťan. Je zde evidováno 105 rodinných domů a 76 trvale žijících obyvatel, hostinec.

Pořízení nemovitosti lze financovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru pro bydlení (hypoteční úvěr), jehož nezávaznou nabídku Vám rádi po dohodě připravíme.

Pro bližší informace a prohlídku domu kontaktujte makléře nabídky.

 

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data