Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej stavebního pozemku 692 m2, ul. Pod Halou, Staré Hodějovice

discountVÝHRADNĚTIP
Total 7 photos, show all
It is shown that the GPS coordinates:
48° 56' 50.950"N, 14° 31' 5.295"E
Price:
7.100 ,- per m2
No. of real est.:
00245
Typ pozemku:
Bydlení
Plocha zahrady:
692 m2
Description of the property:

Exkluzivně si dovolujeme nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 692 m2, který je součastí nově vybudovaného a zkolaudovaného ZTV v ul. Pod Halou navazující na Horní ul. v oblíbené a vyhledávané lokalitě obce Staré Hodějovice u Českých Budějovic.

Na hranici pozemku jsou dostupné všechny inženýrské sítě, které zahrnují asfaltovou příjezdovou cestu, přípojku s kapličkou plynu a elektrické energie, obecní vodovod a kanalizaci. Velkou výhodou je blízká dostupnost centra města Českých Budějovic a nově vybudovaný sjezd na dálnici, který je situován nedaleko obce Staré Hodějovice.

Stavební pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu typu bungalov, případně dům s max. 2 NP jehož výstavbu na klíč včetně projektu a stavebního povolení nabízíme jako další možnost spolupráce. Rodinný dům od projektu, zhotovení až po kolaudační rozhodnutí zajistí renomovaná a zavedená projekčně stavební společnost se sídlem v Českých Budějovicích.

Obec leží ca 5 km od středu Českých Budějovic. Okolí obce obklopují smíšené lesy a pole, v katastru Staré Hodějovice leží poměrně velký rybník a další část hranice katastru tvoří řeka Malše. Pro svoji klidnou polohu je o trvalé bydlení v obci velký zájem. V současnosti má obec 1060 obyvatel. Obec leží v nadmořské výšce 474 m n.m. Do obce je zajištěno spojení MHD z Českých Budějovic linkou č. 11. Jedná se velmi vyhledávanou lokalitu ideální pro rodiny s dětmi. V obci je dostupný obchod s potravinami a místní hostinec.

Financování pořízení této nemovitosti lze zajistit prostřednictvím spotřebitelského úvěru pro bydlení (hypoteční úvěr), jehož nezávaznou nabídku Vám po dohodě rádi zajistíme.

Pro bližší informace a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.



 

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data