Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Rodinný dům 5+1 se zahradou, Ledenice okr. České Budějovice

soldVÝHRADNĚTIP
Total 20 photos, show all
2|approximate|Polní, část obce Ledenice, Ledenice, okres České Budějovice, Czech Republic
It shows the approximate location of the property, address:
Polní, část obce Ledenice, Ledenice, okres České Budějovice, Czech Republic
Price:
price in agency
The property has been sold
No. of real est.:
00036
Type of house:
House
Storey:
Second storey
Floor area:
147 m2
Usable area:
147 m2
Plocha zahrady:
279 m2
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree 148/2007 Sb.
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme ke koupi rohový řadový rodinný dům o dispozici 5+1, dům je patrový a podsklepený, celková podlahová plocha domu je 147m2, plocha zahrady 279 m2, obec Ledenice okr. České Budějovice.

Dispozice rodinného domu: hlavním vstupem se dostaneme do zádveří a předsíně, koupelna, samostatné WC, dvě ložnice, pracovní místnost s výlevkou dřezem a pracovní linkou, která slouží jako letní kuchyně a zároveň jako vstup do zahrady, garáž, vnitřním dřevěným schodištěm vejdeme do 2. NP. ve kterém se nachází spojovací hala, kuchyně, hlavní obytná místnost s jídelnou a francouzským oknem se vstupem na terasu, dvě ložnice, samostatné WC a koupelna, rodinný dům je podsklepen, ve sklepě se nachází soubor 4 místností, kotelna s plynovým kotlem, lze kombinovat s kotlem na pevná paliva, sklad potravin, sauna se sprchovým koutem.

Nemovitost byla trvale obývána, nová plastová okna, výstavba a kolaudace v roce 1987, technický stav rodinného domu je původní, na zahradě se nachází pergola s krbovými kamny, skleník, parkovací stání pro osobní automobil, kopaná studna s čerpadlem pro zálivku zahrady, bazén, na fasádě umístěn kohout s pitnou vodou, rodinný dům je oplocen a nalézá se v zástavbě udržovaných rodinných domů a zahrad v blízkosti centra Ledenic.

Nemovitost doporučuji pro dobrou dostupnost služeb v blízkosti centra Ledenice a klidnou lokalitu, plná občanská vybavenost.

Nemovitost lze financovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru pro bydlení (hypotečního úvěru) jehož nezávaznou nabídku Vám napříč bankovním trhem obratem zajistíme.

Pro bližší informace a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data