Choose the type of property

Mortgage calculation is for guidance only. The exact amount of installments will be provided by our mortgage adviser.

Prodej rodinného domu 3+1 s obytnou pl. 84,57 m2 a pozemkem 201 m2, obec Besednice okr. Č. Krumlov

discountVÝHRADNĚTIP
Total 21 photos, show all
It is shown that the GPS coordinates:
48° 47' 25.122"N, 14° 33' 9.722"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Price:
3.390.000 ,-
No. of real est.:
00248
Type of house:
House
Floor area:
85 m2
Usable area:
204 m2
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree n. 264/2020 Sb
Description of the property:

Exkluzivně nabízíme ke koupi rodinný dům / chalupu s dispozici 3+1 a podlahovou plochou 84,57 m2, celková plocha udržovaného pozemku činí 204 m2, nemovitost se nachází v klidné části obce Besednice, poloha domu disponuje výhledem do okolí.

Dispozice rodinného domu: zádveří (5,53 m2), samostatná kuchyně opatřená sporákem na pevná paliva, dřez a vodovodní baterií (9,53 m2), koupelna s WC vanou, bojlerem pro ohřev teplé vody a umyvadlem (3,81 m2), hlavní obytná místnost opatřená krbovými kamny na pevná paliva (21,54 m2), komora pro uložení zahradních a sportovních potřeb, která je zároveň využívána jako spíž s lednicí (5,52 m2), dřevěné schodiště vedoucí do podkroví, ve kterém se nachází dvě samostatné ložnice (15,77 m2 a 10,79 m2) a spojovací chodba (12,08 m2).

Rodinný dům byl zrekonstruován v 80 letech, dřevěná špaletová okna, vytápění domu je řešeno prostřednictvím sporáku a krbových kamen na pevná paliva, ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem, přípojka el. energie, přípojka obecního vodovodu, septik s trativodem, zpevněná příjezdová cesta.

Dům se nachází v klidné části obce Besednice, v ulici pod kostelem sv. Prokopa umístěné v severní části obce na vyvýšeném místě. Městys Besednice se nachází 10 km severovýchodně od Kaplice na severním úpatí Soběnovské vrchoviny, která je známější pod názvem Slepičí hory. Toto rozlohou nevelké pohoří leží tak trochu ve stínu známějších Novohradských hor, Blanského lesa či Třeboňské pánve, které je obklopují. Slepičí hory jsou pro svou zachovalost vyhlášeny jako přírodní park Soběnovská vrchovina. V obci je k dispozici plná občanská vybavenost.

Tato nemovitost je vhodná pro milovníky chalupaření a přírody, výhodou je dobrý stav nemovitosti, je vhodná k okamžitému využívání bez nutných zásadních stavebních úprav. Nemovitost je vhodná taktéž k trvalému bydlení.

Pořízení nemovitosti lze financovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru pro bydlení (hypotečního úvěru) jehož nezávaznou nabídku Vám rádi připravíme, dům disponuje číslem popisným.

Pro bližší informace a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.
 

Broker:

Do you have questions? Contact us without obligation:

By submitting an inquiry, you also agree to the processing of personal data